• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

B kategorijos kursai

B kategorija (nuo 18 metų) - automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg ir turintys ne daugiau kaip aštuonias sėdimas vietas be vairuotojo vietos; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg; šie automobiliai taip pat gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 3 500 kg, o priekabos didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė už automobilio masę be krovinio.

Trukmė - apie 1,5 mėn.
Teorijos užsiėmimai (paskaitos) vyksta 2-3 kartus per savaitę. Paskaitų tematika: kelių eismo taisyklės, saugus vairavimas, teisės pagrindai, automobilių techninė eksploatacija, gamtos apsaugos pagrindai ir kt. Teoriją dėsto patyrę dėstytojai, tarp kurių net du technikos mokslų daktarai. Teorinės žinios pateikiamos naudojant šiuolaikinę originalią vaizdinę medžiagą (Multimedia), stendus, maketus bei populiariausių Lietuvoje automobilių agregatų pjūvius. Žinių įtvirtinimui ir patikrinimui naudojama licenzijuota testavimo kompiuterinė programa, kuria mūsų mokyklos mokiniai kursų metų naudojasi nemokamai jiems patogiu metu. Šiam tikslui įrengta kompiuterių klasė, kurioje daugiau nei dešimt kompiuterių.
Praktinio vairavimo mokymo trukmė 30 mokymo (45 min) valandų (12-15 vairavimo pamokų). Tiek vairavimo instruktorius, tiek mokomasis automobilis parenkamas pagal mokinio pageidavimą ir nuo to nepriklauso kursų kaina. Galime pasiūlyti rinktis vieną iš 19 mokomųjų automobilių (VW Polo, Ford Focus, Peugeot 307, Opel Astra). Turime gerai įrengtą pirminio vairavimo mokymo aikštelę.

 

  

RENKAMOS NAUJOS GRUPĖS B, C, CE, C+CE, D KATEGORIJŲ KURSAMS

 

 

 

PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS ORGANIZUOJAMAS KIEKVIENĄ TREČIADIENĮ
 

RENKAMOS B, C, CE, D, C+CE KATEGORIJŲ GRUPĖS KURSŲ PRADŽIA
Kiekvieno mėnesio 10 
d. 17 VAL. MAIRONIO G. 4, UTENA (iš kiemo pusės)KURSŲ TVARKARAŠČIUS IR KAINAS RASITE ČIA!

 

NUOMOJAMOS TRANSPORTO PRIEMONĖS EGZAMINUI REGITROJE:

A IR A1 MOTOCIKLAI

C - CE - D KATEGORIJŲ PRAKTIKOS EGZAMINUI